SONY DSC

Вчора відбулась велика подія для художниці: відкриття першої персональної виставки. Абстрактні твори будуть прикрашати один з львівських IT офісів впродовж кількох тижнів. Але можливість побачити їх для людей, котрі тут не працюють, була лише вчора.

Крім споглядання абстракцій, у гостей була можливість поласувати лікером домашнього приготування, котрий наливали з розмальованих пляшок, і подивитись відео, що відображають процес створення робіт.

  SONY DSC  DSC_0831.NEF SONY DSC SONY DSC SONY DSC

А декотрі сміливі та творчі особистості навіть взяли участь в конкурсі на найкращу абстракцію. Кожен з них не тільки отримав невеличкий заохочувальний приз, але й зміг забрати додому свій новостворений шедевр.

SONY DSC SONY DSCКожен учасник конкурсу відкрив в собі нові грані. Віка спочатку мала на меті зробити копію однієї з Лєриних абстракцій. А потім розійшлась і зробила свою 🙂

SONY DSC SONY DSC

S1010009Оля пережила справжні муки творчості, відкрила в собі здатність “малювати мазками” і вирішила, що це її нове хоббі.

SONY DSCS1010010 S1010011Страшенно розважив всіх “кіт в джакузі”, котрого малювали Роман з Даринкою. Час від часу до них приєднувались також інші відвідувачі 🙂 Спочатку вони планували намалювати кота з балалайкою. Потім в якийсь момент виявилось, що на поверхні видно тільки одну лапу. Оскільки виникли питання, що ж кіт робить іншою лапою під водою, Роман пояснив, що він там тримає балалайку. Поки Оля закінчувала свій шедевр, Роман провів цілу фотосесію зі своїм шедевром.

SONY DSC SONY DSC SONY DSCSONY DSC SONY DSCSONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Дякуємо всім, хто прийшов розділити цей день разом з художницею, хто приніс з собою гарний настрій і фантазію, і, звичайно, тим, хто допомагав!

P.S. А ось і відео: